ehtesham
08 بهمن 1401 - 10:45

تامین بیش از 290 هزار لیتر سوخت برای پروازهای چهارمحال و بختیاری

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری گفت: از فرودین تا پایان دی‌ماه سال جاری سوخت مورد نیاز هواپیماها و بالگردهای ارگان‌ها و اورژانس استان، به مقدار ۲۹۰ هزار و ۷۱۰ لیتر ATK، توسط این تاسیسات برای ۱۹۹ پرواز، تامین شده است.

ساسان تیموری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: واحد سوخت‌گیری هواپیمایی شهرکرد، تأمین‌کننده پایدار سوخت پروازهای فرودگاه بین‌المللی شهرکرد، بالگردهای ارگان‌ها و اورژانس چهارمحال و بختیاری در شرایط معمول و وضعیت نامساعد جوی زمستانی و بحران‌هاست.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری بیان داشت: سوخت‌گیری هواپیمایی شهرکرد، تاسیساتی فعال و پویاست و با کنترل کیفی سوخت ATK و رصد وضعیت مخازن و تجهیزات فنی، عملیات سوخت‌رسانی امنی را برای پروازهای فرودگاه امام خمینی استان فراهم می‌کند.

وی اظهار داشت: از فرودین تا پایان دی‌ماه سال جاری سوخت موردنیاز هواپیماها و بالگردهای ارگان‌ها و اورژانس استان، به مقدار ۲۹۰ هزار و ۷۱۰ لیتر ATK، توسط این تاسیسات برای ۱۹۹ پرواز، تامین شده است.

تیموری اظهار داشت: با توجه به عملکرد مطلوب تاسیسات سوخت‌گیری هواپیمایی شهرکرد، در همه شرایط حتی با وجود وضعیت نامساعد جوی این روزها، مشکلی در تامین پروازهای تنها فرودگاه استان نداشته‌ایم.

وی تصریح کرد: نظارت بر عملیات سوخت‌گیری هواپیمایی شهرکرد به صورت دوره‌ای توسط واحدهای فنی و عملیاتی و کارگروه معین انجام می‌شود تا از عملکرد و سلامت تجهیزات این تاسیسات اطمینان حاصل شود.

پایان پیام/ ۶۸۰۳۵

منبع: فارس
شناسه خبر: 1001936